• Pracownicy PGKiM Sp. z o.o.

    sekretariat@pgkim.com.pl (0-23) 697-25-60
    SEKRETARIAT
    311 sekretariat@pgkim.com.pl Aldona Jaźwińska Asystent Zarządu / Gł. specjalista ds. BHP
    ZARZĄD
    325 slawomir.pszenny@pgkim.com.pl Sławomir Pszenny
    Prezes Zarządu
    323 malgorzata.wojnarowska@pgkim.com.pl Małgorzata Wojnarowska Dyrektor ds. Ekonomiczno – Finansowych
    326 daniel.sarnowski@pgkim.com.pl Daniel Sarnowski Dyrektor ds. Wodociągów i Kanalizacji
    321 ryszard.duchna@pgkim.com.pl Ryszard Duchna Dyrektor ds. Inwestycji i Rozwoju
    KSIĘGOWOŚĆ
    324 anetta.jeznach-leman@pgkim.com.pl Anetta Jeznach-Leman Główny Księgowy
    318 mariola.marszalkiewicz@pgkim.com.pl Mariola Marszałkiewicz Księgowa
    dorota.zyborowicz@pgkim.com.pl Dorota Zyborowicz Księgowa
    bozena.jarzynka@pgkim.com.pl Bożena Jarzynka Referent Księgowości
    ROZLICZANIE WSPÓLNOT
    319 katarzyna.mikolajczyk@pgkim.com.pl Katarzyna Mikołajczyk Kierownik Sekcji Rozliczania Wspólnoty
    gabriela.szostek@pgkim.com.pl Gabriela Szostek Księgowa ds. Wspólnot
    jolanta.gornecka@pgkim.com.pl Jolanta Górnecka Referent ds. Wspólnot
    KADRY
    317 ewa.przybyszewska@pgkim.com.pl Ewa Przybyszewska Inspektor ds. Kadrowo Płacowych
    KASA
    320 katarzyna.duchna@pgkim.com.pl Katarzyna Duchna Kasjer
    DZIAŁ TECHNICZNY
    317 michal.anzell@pgkim.com.pl Michał Anzell Główny Specjalista ds. Technicznych
    316 lukasz.ramiaczek@pgkim.com.pl Łukasz Ramiączek Specjalista ds. Technicznych i Informatycznych
    316 marek.dworznik@pgkim.com.pl Marek Dwórznik  Specjalista ds. Technicznych i Energetycznych  
    (0-23) 697-22-01
    DZIAŁ WINDYKACJI
    312 hanna.gornecka@pgkim.com.pl Hanna Górnecka Inspektor ds. Windykacji i Rozliczania Mediów
    Mirosław Konieczny Radca Prawny
    DZIAŁ SPRZEDAŻY
    313 anna.dobrzyniecka@pgkim.com.pl Anna Dobrzyniecka Inspektor ds. Sprzedaży
    328 agnieszka.mackiewicz@pgkim.com.pl Agnieszka Mackiewicz Inspektor ds. Sprzedaży
    monika.tessar@pgkim.com.pl Monika Tessar Referent ds. Sprzedaży
    DZIAŁ OCZYSZCZANIA MIASTA
    315 andrzej.menderski@pgkim.com.pl Andrzej Menderski Kierownik Zakładu Oczyszczania Miasta
    ZAKŁAD GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI
    331 andrzej.lipka@pgkim.com.pl Andrzej Lipka Majster Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej
    ADMINISTRACJA CMENTARZA
    329 roman.samek@pgkim.com.pl Roman Samek Administrator Cmentarza Komunalnego

Zakład Wodociągów i Kanalizacji (23) 697 35 17
Stacja Uzdatniania Wody – 660 768 261
Oczyszczalnia Ścieków (23) 697 27 06
Zakład Gospodarki Nieruchomościami – 608 013 413
Zakład Oczyszczania Miasta – 602 214 682

Dane adresowe

ul. Hallera 32
13-200 Działdowo
tel: (23) 697 25 60
fax: (23) 697 50 29

Napisz do nas

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości